Переваги

З метою постачання найкращих продуктів своїм клієнтам, Європапір веде довготривале стратегічне партнерство з провідними постачальниками в Європі та за її межами. Це партнерство базується на взаємній довірі та співробітництві.

Що ми робимо

Європапір Груп прагне до взаємовигідних відносин з кращими у своїй справі підприємствами різного масштабу. Ми ретельно підбираємо наших постачальників, щоб бути впевненими у тому, що вони дотримуються принципів нашої роботи. Наша мета – побудувати довготривалі умови для співробітництва. Це дуже важливо, коли постачальники розглядаються не тільки як комерційні та фінансово міцні партнери, але й те, що вони постачають товар найвищого сорту, а при цьому рахуються із стандартами компанії Європапір. Наша різноманітна база постачальників дозволяє нам використовувати інноваційні методи роботи з нашими клієнтами та розуміти потреби локальних ринків – це саме ті переваги що ми можемо запропонувати нашим клієнтам.

Що ми пропонуємо

Стратегічні відносини за нашими провідними постачальниками та виробниками – один за найважливіших ресурсів Європапір. Наш довготривалий успіх на ринку та чітке позначення наших цілей робить Європапір кращим партнером для виробників інноваційних продуктів. Ми поважаємо своїх партнерів та пропонуємо різні варіанти співробітництва, у цілях забезпечення ефективного та взаємовигідного розвитку бізнесу.

Наші постачальники

Стратегічні взаємовідносини з провідними постачальниками та виробниками компанії Європапір – це одна з найважливіших для нас цінностей. Наш довготривалий успіх на ринку та наші прагнення і цілі робить Європапір найкращою для постачальників, які бажають збувати свої інноваційні продукти на ринки Австрії, центральної та східної Європи. Постачальники, в свою чергу, мають доступ до потужного ринку Європапір, який будувався роками. Ми цінуємо наших партнерів, тому ми з радістю йдемо на контакт з новими партнерами для того, щоб реалізовувати нові можливості та досягати взаємовигідного розвитку бізнесу.