Ми піклуємось про наших співробітників

Ми прихильні не тільки до того, щоб задовольняти потреби наших клієнтів але й дбайливо відносимось до наших співробітників. Наша корпоративна культура у всіх країнах характеризується горизонтальною ієрархією та командною роботою усіх департаментів. У компанії Європапір, ми віримо у те, що створення робочої культури породжує довіру, взаємоповагу та різноманітність, де кожен цінується по-справжньому та отримує можливість повністю відкрити свій потенціал. Наші співробітники – це основа нашого успіху, тому ми так відповідально відносимось до професіонального розвитку кожного учасника нашої команди. До цього ми відносимось як до інвестицій у майбутнє компанії, оскільки, освічені та цілеспрямовані співробітники – це основа нашого стійкого успіху на ринку.

Наш HR департамент сфокусований на:

  • Індивідуальному навчанні та
    плануванні кар’єри
  • Програмі розвитку лідерства
  • Щорічних атестаційних інтерв’ю
  • Щорічному анкетуванні співробітників

ПОТОЧНІ ВАКАНСІЇ

Якщо ви бажаєте продовжити вашу кар’єру та стати частиною команди, яка створює наш майбутній успіх, відгукніться зараз на одну з наших відкритих вакансій, що вказані нижче:

Якщо ви не знайшли задовольняючу вас вакансію, ви можете надіслати своє резюме, а ми його обов’язково розглянемо.

Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди, будь ласка, надішліть нам своє резюме з фотографією та мотиваційним листом (PDF файли) за наступною адресою:  office@europapier.ua